Drużynnicy
Leif Hrafnsonn

- Michał Onuszko
stanowisko: Jarl, Członek Rady
Dowódca GRH Czarny Wąż. Dba o sprawy organizacyjne oraz dobre imię całej grupy. Pilnuje zasad oraz stara się spajać drużynę rozstrzygając spory i motywując do działania. Stale dąży do zwiększania poziomu rekonstrukcji i chętnie dzieli się swoją wiedzą. W wolnych chwilach zajmuje się również rzemiosłem, pracując w drewnie i skórze. Żegluje na replikach łodzi skandynawskich oraz sprawdza swój ekwipunek podczas ekstremalnych wędrówek historycznych. Nade wszystko jednak kocha swoją małżonkę Sigrun. Chwil wytchnienia poszukuje na łonie natury, szczególnie w lesie, który zdaje się być jego drugim domem. Człowiek honorowy i dumny. Zawodowo związany z leśnictwem.
- Norwegia oraz Słowiańszczyzna - ziemie dzisiejszej wschodniej Polski
     - survival, wędrówki, rzemiosła, żeglarstwo
Einar

- Adam Polanowski
stanowisko: Hevding, Członek Rady
Dowódca zbrojnego ramienia Czarnego Węża. Zasiada w Radzie Starszych pełniąc funkcję hevdinga. Zawsze skory do walki i sprawdzania swych sił w boju. Wiele czasu poświęca na trening własny oraz trenowanie drużyny. Zwycięzca licznych turniejów i potyczek. Jest człowiekiem opanowanym, na którego słowach można polegać. Dzięki swojemu usposobieniu zdobył wielu przyjaciół w kręgu rekonstrukcji historycznej. Interesuje się muzyką i gra na perkusji.
- Słowiańszczyzna
     - walka
Rzepka

- Katarzyna Halicka
stanowisko: Przedstawicielka Niewalczących, Członek Rady
Rzepicha zwana Rzepką to znana projektantka odzieży dla Słowian i wikingów oraz obywateli Śródziemia i Westeros. Jak przystało na archeologa, dba o poprawność historyczną naszej prezencji. Pomocy Drużynie nigdy nie odmawia. Przyrządza pyszne potrawy na obozowym ognisku, mimo iż nie tyka mięsa. Zawsze chętna do uczestnictwa w warsztatach poszerzających naszą wiedzę o epoce, wędrówkach i eksperymentach.
- Skandynawia, Słowiańszczyzna
     - rzemiosła
Ansgar
stanowisko: Starszy Drużynnik
Osoba spokojna i godna zaufania. Starszy Drużynnik z wieloletnim stażem. Człowiek sympatyczny, towarzyski, otwarty na poznawanie nowych ludzi, zawsze chętny do pomocy. Znawca gatunkowego piwa i miłośnik biesiad, o artystycznej duszy. Prywatnie mąż Solveig i ojciec Dobrawy. Zawodowo związany z przemysłem chemicznym i budowlanym.
- Skandynawia: Szwecja
Bjorn Rudobrody

- Maciej Borys
stanowisko: Starszy Drużynnik
Doborowy wojownik, starszy drużynnik, zawsze chętny do treningów i potyczek. Wesoły i zaufany kompan w każdej wyprawie. Solidny i skrupulatny człowiek, który sprawuje pieczę nad drużynowym skarbcem. Prócz bitki i wypraw wielbi dobry napitek i długie wieczory przy ognisku wśród przyjaciół. Znakomicie sprawdza się jako wioślarz na długich łodziach wikingów. Prywatnie wielbiciel literatury fantastycznej i gier komputerowych. Zawodowo inżynier mechatroniki.
- Skandynawia
     - walka, żegluga historyczna
Valgard Askssonn "Lutek"

- Michał Luty
stanowisko: Starszy Drużynnik
Lutek jest postacią charakterystyczną i lubianą. W kręgach rekonstruktorskich bohater wielu zabawnych opowieści. Wesoły i rubaszny to kompan, uczestnik licznych biesiad. Zajmuje się rzemiosłem - pracą w rogu, drewnie, skórze. W rekonstrukcji odnajduje chwilę wytchnienia od codzienności. Znakomity kucharz, a także zapalony wioślarz na łodziach wikińskich. Człowiek zaufany i lojalny.
- Skandynawia
     - Rzemiosło, żegluga historyczna
Thoreja "Mrówka"

- Monika Młynarska
stanowisko: Starszy Drużynnik
Pracowita i sympatyczna niewiasta. Nigdy nie odmówi pomocy. Na biesiadach przy ognisku również nigdy jej nie brakuje. Wzrostem niewielka, lecz nadrabia duchem, zazwyczaj uśmiechnięta i pogodna. Pięknie haftuje i kocha grę na skrzypcach.
- Skandynawia
     - rzemiosło
Sigrun

- Aleksandra Onuszko
stanowisko: Starszy Drużynnik
Wyjątkowo pracowita i zaangażowana w życie Drużyny osoba. Utalentowana rzemieślniczka, wykonująca z wełny krajki i inne elementy garderoby. Dzięki precyzji wykonania i estetyce jej wyroby zdobywają uznanie w szerokim świecie rekonstruktorskim. Zajmuje się promocją Drużyny, dbając o jej wizerunek m.in. w mediach społecznościowych. Pomocna i przyjazna, chętnie dzieli się wiedzą z innymi drużynnikami. Prywatnie ukochana małżonka Leifa. W wolnym czasie lubi spać, czytać książki fantasy i historyczne oraz rysować w plenerze. Na co dzień architekt.
- Skandynawia
     - rzemiosła
Harald

- Patryk Bątkowski
stanowisko: Starszy Drużynnik
Harald jest człowiekiem mocno zaangażowanym w życie Drużyny, przedsiębiorczym i pomysłowym. Zawsze można liczyć na jego pomoc i radę. Sprawuje pieczę nad drużynowym sprzętem obozowym i o niego dba. Dociekliwy rekonstruktor, doborowy wojownik, a ponadto łucznik i kupiec. W wolnych chwilach zajmuje się amatorsko kaletnictwem. Całym sercem angażuje się w to, co przedsięweźmie. Na co dzień student stosunków międzynarodowych na Uniwersytecie Warszawskim.
- Skandynawia
     - walka, rzemiosła
Sigurd

- Marcin Grzegorski
stanowisko: Starszy Drużynnik
Wygadany, elokwentny, a przede wszystkim wesoły kompan, o rosłej posturze i obliczu rodem z Vinlandu. Bez niego biesiada żadna obyć się nie może, bo i nie zwykł on żadnej biesiady przegapić. Ma niesamowitą pamięć do każdej zasłyszanej melodii i wyjątkowy słuch muzyczny. Dzięki swojemu przyjaznemu usposobieniu silnie spaja Drużynę, będąc jej ważną częścią. Prywatnie znawca literatury fantasy, gier planszowych i komputerowych oraz ciężkich brzmień. Na co dzień pracuje jako inżynier w firmie zajmującej się sprzętem elektronicznym.
- Skandynawia
     - żegluga historyczna
Damroka

- Monika Jaworska
stanowisko: Starszy Drużynnik
Gdyby nie fakt, że to dopiero średniowiecze, rzekłoby się „człowiek renesansu”. Przystępując do Drużyny szybko skompletowała sobie strój i ekwipunek. Krawiectwo i techniki pracy ze skórą już opanowała, teraz kompletuje sprzęt i wiedzę na temat tkactwa. Trenuje walkę mieczem, także nie należy z nią zadzierać. Drużynowy fotograf. Na co dzień związana z grafiką komputerową i sztuką.
- Słowiańszczyzna, rejon północnej Odry
     - walka, rzemiosło
Ingvar

- Oktawian Czakiert
stanowisko: Drużynnik
Drużynnik z wieloletnim stażem, sympatyczny i uczynny. Znany ze specyficznego poczucia humoru i dystansu do siebie. Wszystkie te przymioty sprawiły, że szybko zaskarbił sobie zaufanie i przyjaźń Drużyny. Do jego zamiłowań należą wojaczka i żegluga na długich łodziach wikingów. Na co dzień inżynier mechatronik.
- Skandynawia
     - walka, żegluga historyczna
Eyvind

- Aleksander Halicki
stanowisko: Drużynnik
Radosny to człowiek, choć o sarkastycznym poczuciu humoru. Uczynny i chętny do pracy, jest niezastąpionym wsparciem dla swej żony Rzepki i jej kramu. Schludny i poprawny historycznie ubiór to jego wizytówka. Uzdolniony muzycznie, rozwija swe umiejętności gry na citoli. Na co dzień związany z muzyką i filmem.
- Skandynawia
     - Rzemiosło, muzyka
Vestar

- Konrad Fugas
stanowisko: Drużynnik
Uczynny i przyjazny człowiek, którego nie da się nie lubić. Posłuszny i sumienny drużynnik o głębokim szacunku dla zasad i hierarchii panującej w grupie. Mimo iż porzucił wojenne rzemiosło, z powodu swych zasług i umiejętności nadal stawiany jest za przykład dla młodych wojowników. Wielbiciel całonocnych biesiad, zabaw i wszelakich hulanek. Bohater wielu komicznych historii. Zapalony podróżnik, smakosz piw gatunkowych; zawodowo związany z budownictwem.
- Skandynawia
     - walka
Solveig

- Ewa Pokrywińska
stanowisko: Drużynnik
Mocno zaangażowana rekonstruktorka, ale przede wszystkim energiczna i pracowita osoba. Bardzo ważnym jest dla niej dobry klimat wyjazdu oraz poprawność historyczna sprzętu i odzieży. Szyje piękne stroje dla siebie i swojej rodziny, gotuje pyszne potrawy na obozowym ogniu, nigdy nie odmówi pomocy. Zapalona „reko-mama” i miłośniczka zwierząt.
- Skandynawia
Niedamir "Ben"

- Karol Siek
stanowisko: Drużynnik
Wyjątkowo charakterystyczna postać, zarówno dzięki swej baśniowej aparycji, jak i wyjątkowemu śmiechowi, który z daleka zdradza miejsce obozowania Drużyny. Pracowity, solidny i posłuszny drużynnik. Godzien zaufania, nader szybko zaskarbił sobie przyjaźń. Rozwija swe umiejętności bojowe oraz interesuje się wiarą dawnych Słowian. Bliskie są mu mistyczne aspekty życia naszych przodków i w nich poszukuje klimatu rekonstrukcji. Prywatnie pasjonat fantastyki, larpów i wszelakich gier osadzonych w światach fantasy. Z tym też związany zawodowo.
- Słowiańszczyzna
Sven

- Maciej Chmielewski
stanowisko: Drużynnik
Solidny i niezwykle dociekliwy rekonstruktor. Wyjątkowo dużo uwagi poświęca historyczności swojego wyposażenia, którego użyteczność zwykł sprawdzać w praktyce. Zaradny, wytrwały, posłuszny i godzien zaufania. Szkoli się w walce, ponadto jest zdolnym rzemieślnikiem pracującym w skórze. Wespół z Haraldem sprawuje pieczę nad drużynowym sprzętem. Miłośnik ciężkiego brzmienia i książek fantasy.
- Skandynawia
     - walka, rzemiosło
Gudrun

- Agnieszka Lisek
stanowisko: Drużynnik
Zaangażowana i pracowita drużynniczka. Pomaga kompletować sprawozdania i zdjęcia z naszych wyjazdów. Zawsze chętna do prac obozowych i badań nad zapotrzebowaniem Drużyny na różne sprzęty. Interesuje się wiarą dawnych Słowian. Prywatnie ukochana Sigurda. Wesoła i wygadana osoba.
- Szwecja, Gotlandia
Mira

- Anna Czarnecka
stanowisko: Drużynnik
Drużynniczka o roześmianych oczach oraz zacięciu do garncarstwa i fotografii. Z równym zaangażowaniem bierze udział w spotkaniach tematycznych oraz warsztatach, jak i w biesiadach przy drużynowym ogniu. Ciepła i kochana, na swoich zdjęciach i filmach uwiecznia życie naszej drużyny. Prywatnie zajmuje się profesjonalną fotografią, żona Bolemira.
- Słowiańszczyzna zachodnia
     - Rzemiosło
Bolemir

- Maciej Graczykowski
stanowisko: Drużynnik
Drużynowy zielarz i znachor. Pogodny, skory do żartów i utarczek słownych, zawsze pomocny. Miłośnik dzikiej kuchni, lubi rekonstruować w domowym zaciszu driakwie i eliksiry, którymi leczyli się i żywili nasi przodkowie. Prywatnie mąż Miry, zawodowo naturoterapeuta, ziołolecznik i masażysta.
- Słowiańszczyzna zachodnia
     - Rzemiosło
Thorvald

-
stanowisko: Drużynnik
Sympatyczny i godzien zaufania kompan. Człek pracowity i solidny. Stale zgłębia swą wiedzę dotyczącą życia we wczesnośredniowiecznej Skandynawii. Szlifuje umiejętności w trudnej sztuce kowalstwa i obróbki żelaza. Prywatnie programista, którego pasją są gry planszowe oraz RPGi.
- Północna skandynawia
     - Rzemiosło
Birna

- Barbara Wolsan
stanowisko: Drużynnik
Zręczna i sprytna niewiasta, co prac obozowych się nie lęka. Jej dłonie, zbrojne w igłę i nici zwykły materiał w piękne stroje przemieniać. Zaangażowana w życie drużyny chętnie bierze udział w różnych aktywnościach - nawet w dalekich wyprawach na smoczych łodziach. Bardzo dobrą pamięcią się wykazuje, więc nie warto zachodzić jej za skórę. Studentka filologii norweskiej, miłośniczka fantastyki - szczególnie pod postacią gier planszowych, komputerowych oraz RPG.
- Południowa Norwegia
     - Rzemiosło, Łucznictwo
Nadzieja

- Weronika Choroś
stanowisko: Drużynnik
Niewiasta z niej harda i waleczna, co błysk wężowego oręża nad szczytami wrogów ukochała. Zawsze obecna na treningach. Szkoli się ciągle w fechtunku i zagrzewa towarzyszy do boju, by mieczem sławę wężowej kompanii krzewić. Zacięta jest i uparta w swych dążeniach, co potrafi ją wpędzić w opresje, ale i otwiera przed nią szerokie perspektywy. Zdolna i samowystarczalna rzemieślniczka - sama nawet buty uszyć potrafi. Na co dzień studiuje sztukę nowych mediów, interesuje się filozofią i filmem.
- Słowiańszczyzna
     - Walka, Rzemiosło
Czcibor

- Piotr Tawłowicz
stanowisko: Honorowy Drużynnik
Zasłużony drużynnik który przez czas długi piastował stanowisko Jarla i członka rady. W walce zawsze w pierwszym szeregu. Człowiek doświadczony i obyty nieraz zadziwiający swym spokojem i łagodnością. Na co dzień zajmuje się komputerami i kablami niejednokrotnie splątanymi.
Bogurad

- Kamil Strzelecki
stanowisko: Honorowy Drużynnik
Dumny i honorowy Słowianin. Człowiek, któremu można zaufać. Zawsze słowny i życzliwy. Szczerością swą oraz żartem zaskarbia sobie przyjaźń wszystkich dookoła. Myśląc trzeźwo zawsze służy dobrą radą swemu bratu Leifowi. Na biesiadach pieśni rozpoczyna i toasty podniosłe wznosi do rana. Na co dzień pracuje i zmaga się z szarą rzeczywistością
Agnieszka

- Agnieszka Poreda
stanowisko: Honorowy Drużynnik
Mądra i obyta w świecie białogłowa, żona Czcibora. Twórczyni Statutu, wspiera nas swoją radą i doświadczeniem. Na co dzień zgłębia tajniki prawa, jej pasją są podróże i jazda konna.